TR | EN
  logo

Midye deyince akla ilk olarak Mardin geliyor. Bunun nedeni ise Midye Dolma işinin %80’inin Mardinlilerin tarafından yapılmasından kaynaklanıyor. Göçün Portoları yoksulluk, terör gibi nedenlerden dolayı batıya göçler çok olmuştur. Midye dolma kültürü eskiden Ermenilere ait kültürü olduğu tarihimizde yer almaktadır.

MİSYON

Kendimizi günden güne geliştirmeye çalışıyoruz daha güzel hizmet daha lezzetli bir midye dolma sunmak için malzemenin hem kalitesini kullanıyoruz, bir marka pozisyonuna gelmiş bulunmaktayız. Midye dolma lezzetini kaybetmemesi için ilgi isteyen bir kültürdür.

Müşterilerimizin güvenini kazanmak için midye işleme fabrikasını kurmuş bulunmaktayız. Günü birlik denizden gelen midyelerimiz frigo firik araçlarımızla fabrikamıza getirilerek soğuk hava depolarına +4C derecede muhafaza edilmektedir. Mühendislerimiz tarafından düzenli olarak kontrol edilmektedir.

VİZYON

Hedeflerimiz arasında kendi ürünümüzü yani hammaddemizi kendimiz üretmekti, Şuan bunun temelini atmış bulunmaktayız. Amacımız doğada bilinçsiz toplanan midyenin önünü keserek daha sağlıklı bir midye yetiştiriciliği yapmaktir. Ülkemizde yılda 25 milyon midye tüketilmektedir. Bu tüketimin takribi %80 i midye dolma, kalanı da midye eti şeklinde olmaktadır. Midye yetiştiriciliği ülkemizde tamamen yeni bir konu haline gelmiştir.

İzmir iline bağlı midye çiftliğimiz 300 ton kapasiteli olup kurulmuş olup, en yakın zamanda midye çiftliğimizden haşatımıza başlayıp müşterilerimize sunacağız. Hedeflerimiz arasında en önemlisi Avrupa’ya midye dolmayı tanıtmak ve şubelerimizi açmak olacaktır.

Adres

İncilaltı Mahallesi, Başak Sk. No:53, 35330 Balçova/İzmir

Telefon

0535 261 40 39

eMail

info@serkanhamza.com

Sosyal